Optički kablovi i prateća oprema

Optički kablovi i prateća oprema

Izaberite nešto od niza dodataka za vašu sledeću instalaciju optičkih vlakana.

Izaberite nešto od niza dodataka za vašu sledeću instalaciju optičkih vlakana.

Media konverter 1 vlakno

Konverter za optički kabl, Single Fiber, 10/100/1000MBPS, SM, LC.

30M providni optički kabl + kutije + pigtail konektor

Optički kabl, providni, 30m sa plastičnom kutijom, kartonskom kutijom I pigtail konektorom sa jedne strane.

Brzi konektor SC/UP

Konektor, brzi, SC/UPC za optičke kablove.

Nož za sečenje optičkog vlakna

Nož za sečenje optičkog vlakna (kabla) sa korpicom za otpatke.

LC/UPC Duplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, LC/UPC Duplex, Singlemode.

LC/UPC Simplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, LC/UPC Simplex, Singlemode.

SC/UPC Duplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, SC/UPC Duplex, Singlemode.

SC/UPC Simplex adapter Single mode

Adapter za optički kabl, SC/UPC Simplex, Singlemode.

LC/UPC-LC/APC Optički patch kabl 5m

Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 5m duplex (sa konektorima)

LC/UPC-LC/APC Optički patch kabl 2m

Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 2m duplex (sa konektorima)

LC/APC-LC/APC Optički patch kabl 25m

Optički patch kabl LC/APC-LC/APC 25m duplex (sa konektorima)

LC/APC-LC/APC Optički patch kabl 15m

Optički patch kabl LC/APC-LC/APC 15m duplex (sa konektorima)

Media konverter 1 vlakno

Konverter za optički kabl, Single Fiber, 10/100/1000MBPS, SM, LC.
Kataloški broj: 6304

30M providni optički kabl + kutije + pigtail konektor

Optički kabl, providni, 30m sa plastičnom kutijom, kartonskom kutijom I pigtail konektorom sa jedne strane.
Kataloški broj: 6311

Brzi konektor SC/UP

Konektor, brzi, SC/UPC za optičke kablove.
Kataloški broj: 6303

Nož za sečenje optičkog vlakna

Nož za sečenje optičkog vlakna (kabla) sa korpicom za otpatke.
Kataloški broj: 6269

LC/UPC Duplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, LC/UPC Duplex, Singlemode.
Kataloški broj: 6308

LC/UPC Simplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, LC/UPC Simplex, Singlemode.
Kataloški broj: 6307

SC/UPC Duplex adapter Singlemode

Adapter za optički kab, SC/UPC Duplex, Singlemode.
Kataloški broj: 6306

SC/UPC Simplex adapter Single mode

Adapter za optički kabl, SC/UPC Simplex, Singlemode.
Kataloški broj: 6305

LC/UPC-LC/APC Optički patch kabl 5m

Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 5m duplex (sa konektorima)
Kataloški broj: 6293

LC/UPC-LC/APC Optički patch kabl 2m

Optički patch kabl LC/UPC-LC/APC 2m duplex (sa konektorima)
Kataloški broj: 6291

LC/APC-LC/APC Optički patch kabl 25m

Optički patch kabl LC/APC-LC/APC 25m duplex (sa konektorima)
Kataloški broj: 6302

LC/APC-LC/APC Optički patch kabl 15m

Optički patch kabl LC/APC-LC/APC 15m duplex (sa konektorima)
Kataloški broj: 6300