ANSEC

ANSEC

Kompanija Ansec distribuira svoju mrežnu i telekomunikacionu opremu širom sveta u najkraćem mogućem roku.

Mrežna oprema je namenjena za primenu kod povezivanja računara i drugih elektronskih uređaja i uključuje switch-eve, rutere, mostove, habove, gateway-ove itd.

Telekomunikaciona oprema podrazumeva hardver koji se uglavnom primenjuje kod dalekovoda, multipleksera i baznih primopredajničkih stanica. Obuhvata različite vrste komunikacionih tehnologija uključujući telefone, radio, pa čak i računare.

Konektor RJ45 CAT6 FTP

Konektor rj45 cat6 ftp

Razvodnik sa 3 utičnice

Razvodnik sa nosačima za 10" rek ormare.

Patch panel za 10" rek ormare

Prazan patch panel sa 12 mesta za module.

SPK8

Plafonski zvučnik 20W za unutrašnju montažu

Optički kabl 6 vlakana, čelična sajla

Optički samonoseći kabl sa čeličnom sajlom, za spoljnu i podzemnu upotrebu

Stezaljka za optičke kablove 6/12FO

Stezaljka za optičke kablove 6/12FO, unutrašnja i spoljašnja upotreba

Patch panel fiber 24 CORE sc duplex

Veličina 1Unit, namenjeno za SC Duplex, broj portova 24

Patch panel fiber 12 CORE sc duplex

Veličina 1Unit, namenjeno za SC Duplex, broj portova 12

FL118 Uređaj za splajsovanje optičkih kablova

Visoko precizna fuziona splajserica za FTTH i obična fiber vlakna

SFP Single Mode Gigabit modul 1FO

Optical Wave Length: 1310nm/1550nm...

Brzi konektor LC/UPT

Konektor LC/UPC gubitak u konekciji ≤ 0.2dB Povratni gubitak ≥ 50dB

SC/UPC-SC/UPC Optički patch kabl 5m

Optički patch kabl SC/UPC-SC/UPC 5m simplex (sa konektorima)


Razvodnik sa 3 utičnice

Razvodnik sa nosačima za 10" rek ormare.
Detaljnije

Patch panel za 10" rek ormare

Prazan patch panel sa 12 mesta za module.
Detaljnije

SPK8

Plafonski zvučnik 20W za unutrašnju montažu
Detaljnije

Optički kabl 6 vlakana, čelična sajla

Optički samonoseći kabl sa čeličnom sajlom, za spoljnu i podzemnu upotrebu
Detaljnije

Stezaljka za optičke kablove 6/12FO

Stezaljka za optičke kablove 6/12FO, unutrašnja i spoljašnja upotreba
Detaljnije

Patch panel fiber 24 CORE sc duplex

Veličina 1Unit, namenjeno za SC Duplex, broj portova 24
Detaljnije

Patch panel fiber 12 CORE sc duplex

Veličina 1Unit, namenjeno za SC Duplex, broj portova 12
Detaljnije

FL118 Uređaj za splajsovanje optičkih kablova

Visoko precizna fuziona splajserica za FTTH i obična fiber vlakna
Detaljnije

SFP Single Mode Gigabit modul 1FO

Optical Wave Length: 1310nm/1550nm...
Detaljnije

Brzi konektor LC/UPT

Konektor LC/UPC gubitak u konekciji ≤ 0.2dB Povratni gubitak ≥ 50dB
Detaljnije

SC/UPC-SC/UPC Optički patch kabl 5m

Optički patch kabl SC/UPC-SC/UPC 5m simplex (sa konektorima)
Detaljnije